הורדת שירים לטלפון

איך בעצם מורידים שירים לאייפון?

אפל ממשיכה להוציא מכשירים חדשים, כל אחד יותר משוכלל מהקודם עם פיצ’רים הורדת שירים חדשים ומפרט יותר מתקדם. אך למרות כל ההתקדמות והחידושים, עדיין יש משהו שחסר וזה הורדת שירים לאייפון כדי שנוכל למלא את רשימת ההשמעה שלנו.
בעזרת הורדת השירים לאייפון אין צורך בחיבור מתמיד לאינטרנט או להיות במקום עם קליטה.
אז איך בעצם אנחנו יכולים להוריד שירים לאייפון? זה מסובך?
זה ממש לא מסובך? האמת היא שזה ממש פשוט. שירים להורדה בשביל להפוך את התהליך לכמה שיותר פשוט, אני אשתף איתכם את השלבים להורדת שירים מהאתר. אם תעקבו אחרי השלבים זה לא אמור לקחת יותר מכמה שניות לכל שיר.

שלב ראשון – בחירת שירים להורדה

הצעד הראשון בדרך להורדת השירים הוא החלק הכיף ביותר. הורדות שירים כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחפש את השירים שאתם אוהבים ב ולפתוח אותם. אם אתם מתכננים להוריד כמה שירים, מומלץ לפתוח את כולם מראש בחלוניות נפרדות או פשוט להוריד אחד אחד בהתאם לשלבים הבאים.
שימו לב שניתן להוריד כל שיר, כל עוד הוא נמצא ב YouTube וזמין לצפייה או להאזנה.

 • אפליקציה הורדה שירים לאנדרואיד
 • אפליקציה להורדת שירים לאייפון
 • אפליקציה הורדה שירים לטאבלט
 • מורידים שירים לסמארטפון
 • כל פעולה שמאחוריה עומד עסק או כוונה מסחרית

שלב שני – פתיחת כלי ההורדה

הצעד השני שעליכם לעשות הוא לפתוח את להוריד שירים הכלי להורדת שירים הנמצא בדף Spotify הראשי ולהעתיק להדביק את הקישורים בתיבה המיועדת לכך במערכת. בכל פעם שימו קישור של שיר אחד. את הקישור לכל שיר תוכלו למצוא בתיבה העליונה בדפדפן (לא משנה באיזה דפדפן אתם משתמשים).
אם אתם משתמשים באפליקציה של באייפון, תצטרכו מורידים שירים ללחוץ על סימון נקודות בחלק העליון של המסך ושם לבחור ב”העתק את הקישור”.
הלינק שהעתקתם אמור להראות בדרך כלל משהו כזה או לפעמים אפילו גרסה מקוצרת יותר. אם זה לא נראה כך או דומה, נסו להעתיק שוב כדי לוודא שלא מועתק דבר אחר.

מורידים שירים לדיסק
מורידים שירים לדיסק

שלב שלישי ואחרון – הורדת השירים בקליק אחד

הצעד השלישי והאחרון הוא בחירת הפורמט הרצוי. אחרי שהדבקתם את הלינק במערכת, האתר אמור להציע לכם להוריד את שיר במגוון פורמטים, בחרו שם את הפורמט המועדף עליכם. (MP3 מומלץ מאוד! שומר על איכות סאונד גבוהה!)

עשיתי את כל השלבים, מה עכשיו?

אם עקבתם אחר השלבים וביצעתם את כולם כשורה- סיימתם! ההורדה אמורה להתחיל ישירות לאייפון שלכם. ההורדה בדרך כלל לא אמורה לקחת יותר כמובן שקצב זה משתנה בהתאם לאורך השיר ולקצב החיבור לרשת.
כעת, אחרי שלמדתם את כל התהליך להורדת שירים מהמדריך, הורדת מוסיקה אתם יכולים לעשות את זה לכל שיר להורדה ובכל זמן!

  • הורדת שירים
  • שירים להורדה
  • להורדת שירים
  • הורדות שירים
  • להוריד שירים
  • מורידים שירים
  • הורדת מוסיקה

מה היתרונות להורדת שירים לאייפון?

ובכן, בהחלט אפשר להיכנס ל Facebook בכל פעם שאתם רוצים לשמוע שיר. הבעיה מתחילה מתי שאין לכם גלישה לאינטרנט או קליטה חלשה, שאז לא יוכל להריץ אף הורדות שירים. בנוסף לכך, הרבה יותר נוח ליצור רשימת השמעה על האייפון ולסדר לכם את השירים בסדר שאתם אוהבים ולשמוע ברצף בלי הפרעות.
חוץ מזה, ברגע שהורדתם את השיר לאייפון- הוא יישאר שם! לא משנה אם השיר כבר נמחקו מ מאיזשהי סיבה.
עם המדריך הזה תוכלו לנצל את הכלי הנמצא באתר להורדת שירים ישירות לאייפון וליהנות מכל היתרונות הכלולות בזה הורדה שירים

By patrik

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *